Юнацький театральний клуб "Посмішка"

Керівник: Гончарук Лариса Володимирівна

Клуб працює в читальному залі щосуботи з 13.00

Мета клубу: виховувати в читачів та учасників любов до книги, інтерес до театру, мистецтва; розвивати творчі здібності, організовувати змістовне дозвілля юнацтва.

«Посмішка» дарує дітям посмішки

     Ляльковий театр в бібліотеці виступає як ігрова форма бібліотечної роботи, що об’єднує театр – ляльку – книгу. Лялькові вистави звертають увагу маленьких читачів на книгу і читання, викликають в них позитивні емоції. 
        На базі Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика вже 7 років діє театральний клуб «Посмішка», в репертуарі якого – десятки цікавих постановок, лялькових вистав.
      Днями відбулася прем’єра лялькової вистави «Кицин дім» для учнів молодших класів Лубенської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернат. Радісні емоції подарували малечі учасники юнацького театрального клубу Руслана Чичикало, Єгор Овраменко, Катя Силка, Тоня Коваль, Софійка Ставицька та його керівник -  бібліотекар Лариса Гончарук. 
      Театральне дійство продовжилося цікавими іграми та конкурсами для дітей. Малята грали в гру «Хто із звірят де живе?», складали будиночки з кольорового картону, відгадували імена казкових героїв.  


«Пан Коцький» в бібліотеці

      Усі ми родом з дитинства. І всіх нас виховує і продовжує виховувати казка. Казки нам допомагають обирати стежину добра, любити рідний край, бути милосердними та дбайливими господарями на планеті Земля. 
  26 вересня в Лубенську центральну районну бібліотеку імені Володимира Малика на зустріч із казкою завітали учні 3-го та 4-го класів Лубенської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернат. Діти з великим задоволенням переглянули лялькову виставу «Пан Коцький» за мотивами української народної казки.
     Юні актори театрального клубу «Смайл» («Посмішка»): Єгор Овраменко, Катя та Аня Силки, Аліса Толкачова, Віталія Фаренюк та Данило Бровар подарували малюкам веселку позитивних емоцій. Не дивно, що глядачі теж виявили акторські здібності, зігравши «Пана Коцького» в ролях. А ще для малечі були влаштовані цікаві ігри, проведена бесіда: «Оберігаймо братів наших менших». Бібліотекар Лариса Гончарук виконала пісню «Кіт рудий». На завершення свята  від бібліотеки дітки отримали солодкий подарунок.
«Смайлик» дарує посмішку

Дарувати веселі посмішки дітям та дорослим – такий девіз юнацького театрального клубу «Смайл», що діє в бібліотеці.
Цього року «Смайлові» виповнилося 5 років. 1 квітня з нагоди цього маленького ювілею в читальній залі відбулася конкурсно-розважальна програма «Смайлик» дарує посмішки», яку підготувала бібліотекар і керівник клубу Лариса Гончарук. Разом  з  Геннадієм Бондарем, постійним користувачем бібліотеки, вони провели безліч цікавих конкурсів та розваг, зокрема: кінопроби, театральну вікторину, пісенну пантоміму.  Учасники ж «Смайлу», в свою чергу, подарували присутнім театральну сценку з репертуару української класики.
За підсумками конкурсних змагань Королем та Королевою «Кінопроб-2017» стали Данило Бровар та Катя Василенко, призи глядацьких симпатій отримали Єгор Овраменко та Аліса Толкачова.
Всіх учасників свята поєднали дружба, любов до творчості та бажання дарувати позитив оточуючим! 


Казкове дійство в бібліотеці

«Моя плането, ти – найкраща в світі!
Моя трояндо, диво неземне!
Ти розцвітай, а я буду радіти
Й біда мою планету обмине»
     Кохання, дружба, любов до своєї планети, відповідальність за тих, кого ми приручаємо – ось головні меседжі казки Антуана де Сент-Екзюпері  «Маленький принц». За мотивами цієї зворушливої казки в читальній залі Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика 13 лютого відбулася постановка однойменної п’єси. Головними дійовими особами вистави стали учасники театрального клубу «Смайл».
      Юні актори – активні користувачі бібліотеки – майстерно зіграли ролі казкових персонажів. В образі Маленького принца виступив Гена Бондар, Троянди – Юля Бубліченко, Баобаба – Саша Чурса, Лиса – Денис Колісник, Планети Земля – Катя Силка, Квітів – Аня Силка та Марина Голуб, Змії –Лариса Гончарук, Людини – Ігор Бичовий. Для учнів 6 та 7 класів Лубенської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернат, учасники клубу виконали танок. Присутні навзаєм  заспівали популярну українську пісню «Червона рута» та вручили бібліотеці власноруч виготовлений дарунок.
      Вже стало традицією влаштовувати в День Святого Валентина заходи для учнів школи – інтернат.  Казковий настрій доторкнувся до кожного учасника цього цікавого дійства.

Диво лялькової вистави

     23 лютого мали змогу побачити учні Лубенської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернат. Казку «Рукавичка» та уривок з казки «Журавлі-журавлики», автором якої  є письменник-земляк Володимир Кирилович Малик, поставили юні учасники театрального клубу «Смайл», що діє при Лубенській центральній районній бібліотеці імені Володимира Малика. Очі маленьких глядачів світилися радістю від позитивних емоцій, вони залюбки відгадували загадки, гралися в ігри з бібліотекарем.
      А юні актори: Богдан Сидоренко, Катя Черкаєва, Катя Силка, Ілля Шадура та Юрій Муха отримали бурхливі оплески й чудові подарунки від адміністрації школи. 
Ляльковий театр у бібліотеці

Ляльковий теарт… Тут завжди по святковому радісно і хвилююче! Кольорова ширма, ляльки, весела музика: все налаштовує на очікування дива.
Аж ось казка оживає, лялька рухається, розмовляє…
10 червня Лубенська центральна районна бібліотека ім. В. Малика подарувала учням молодших класів пришкільного табору з денним перебуванням «Ластівка» при ЗОШ № 8 І-ІІІ ступенів лялькову виставу -«Івасик Телесик» за мотивами української народної казки, яку влаштували юні актори театрального клубу «Смайл»: Данилко Бровар, Єгор Овраменко, Катя Силка, Назар Пода, Аня Силка та Сергій Рубан. Веселою конкурсною програмою бібліотекарі продовжили свято для дітей: Команди «Апельсин» і «Мандарин» змагалися у відгадування мультиків, казкових персонажів, у складанні пазлів. А перемогла, звичайно ж, дружба.«Смайлики»


Гра з ляльками завжди веде нас у чарівний світ дитинства, дарує зустріч з казкою, з дивом. Маленькі глядачі з великим задоволенням і самі стають акторами лялькового театру.
Театральний клуб «Смайл», що діє при читальній залі Лубенської центральної районної бібліотеки ім. В. Малика, допомагає дітям  розкривати акторські здібності, прививає любов до книги, до мистецтва, до прекрасного.«Пригоди веселої Ріпки»

26 жовтня в Лубенській центральній районній бібліотеці ім. В.К. Малика знову «ожили» ляльки і подарували глядачам казкову виставу «Пригоди веселої Ріпки». Читальна зала сяяла від дитячих посмішок. Можливо тому, що ролі виконували юні актори театрального клубу «Смайл», а саме: Катруся Василенко, Данилко Бровар, Сергій Рубан, Лєра Юркевич, Денис Колісник, Аня Захарченко.
Чудового святкового настрою додала дітям постановка «Ходить Гарбуз по городу».
А вікторина «Відгадай, який це овоч» довела, що переможцями можуть бути всі учасники гри.

Літо в бібліотеці триває!

          Літо в бібліотеці триває!  Юні читачі, учасники театрального гуртка «Смайл» не зважаючи на те, що тривають літні канікули  майже, щодня збираються на репетиції. Оскільки скоро на них чекає премєра  - казка «Ріпка», звичайно ж на новий лад.


Репертуар


1.     «Пригоди Аліси» за мотивами твору Л. Керролла.

2.     «Історія про те, як Пеппі довгапанчоха та Том Сойєр пішли до школи» автор Гончарук Л.В.3.     «Попелюшка» за мотивами казки Ш. Перро.
Немає коментарів:

Дописати коментар