середа, 7 травня 2014 р.

На Лубенщині активізують молодь сільських населених пунктів до участі у виборах

     Під гаслом «Все що потрібно знати молодому виборцю» молодь сільських населених пунктів Лубенщини бере участь у тижневику поширення інформації серед молодих  виборців про  діюче виборче  законодавство України. До проведення інформаційних заходів активно долучилась Лубенська районна централізована бібліотечна система, а організували навчання активісти Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ».

«Активізація та підготовка молоді  сільських населених пунктів до виборів 2014 року є дуже важливою, адже потрібно щоб на виборах молодь зробила свідомий та відповідальний вибір. Молодь завжди є найпрогресивнішою верствою населення, рушієм позитивних змін та інновацій в суспільстві », - говорить координатор проекту «Молодіжний вибір» Олександр Чепур.
У межах проекту активісти проводять комплекс заходів: тренінги, молодіжні масові акції, круглі столи, інформаційні кампанії.
Так, на базах ряду сільських бібліотек, які обладнані  комп'ютерною технікою і мають доступ до мережі Інтернет, були  проведені навчання «Я, громада, держава» та тренінг зі створення блогів.
Також, під час тижневика поширювались буклети  про права та обов’язки громадян  в ході  виборчого  процесу з метою підвищення поінформованості молодих людей .  За принципом «рівний – рівному»,  неформальні лідери молоді закликали своїх однолітків прийти на вибори, якщо їх не влаштовує судова система, корупція, свавілля міліції тощо.

Нагадаємо, що проект реалізується в рамках програми “Просування молодіжного активізму в Центральній Україні” та за сприяння  Національного фонду на підтримку демократії (NED) та Коаліції молодіжних громадських організацій Черкаської області «Молода Черкащина».


Немає коментарів:

Дописати коментар