неділя, 24 листопада 2013 р.

26 ЛИСТОПАДА - Всесвітній день інформації.

Відзначається щорічно за ініціативою Міжнародного  форуму  інформатизації, який відбувся 26 листопада 1992 року.
НЕЙМОВІРНЕ ПРО Інтернет
Рівень цікавості всіх верств суспільства до глобальної інформаційної мережі Інтернет зростає з кожним днем. Кількість її користувачів різко збільшується і вже досягла 40 – мільйонної позначки.
 Інтернет виник як засіб швидкого обміну інформацією. Через мережу майже миттєво по всьому світові поширюється найрізноманітніша інформація: від новин – до навчальних посібників та художніх фільмів. Цей лавиноподібний процес не зупиняють навіть проблеми, які повязані з забезпеченням захисту даних. Є багато захоплюючих фактів про створення та еволюцію Інтернету.


Ø Інтерент був створений у 1960 році для організації оборони США.
Ø Одним із найбільших досягнень Інтернету є швидкість його зростання. Інтернет досяг рубежу 50 мільйонів користувачів усього протягом 5 років. Щоб досягти таких показників радіо знадобилося 38 років, а телебаченню 13 років.
Ø У середньому, людина проводить близько 51 хвилини в мережі – це приблизно 25 годин на місяць в Інтернеті при середньоиу часі перегляду веб-сторінок 45 секунд.
Ø Загальна кількість інтернет-користувачів по всьому світові складає 2 млрд.
Ø Швеція – країна з найбільшим відсотком користувачів Інтернету – 78%.
Ø Батьки 70% користувачів – дітей не знають, що їхнідіти роблять в Інтернеті.
Ø  Соціальні мережі та блоги – четвертий за популярністю сервіс Інтернету. Ці сервіси є більш популярними, ніж електронна пошта.
Ø  Менш ніж за дев’ять місяців аудиторія Facebook перевищела 100 млн користувачів. Якби Facebook був країною, то це б четверта за кількістю б населення держава у світі – більша ніж Бразилія чи Японія.
Ø  Згідно з останніми даними, у світі налічується більше 133 млн блогів. У середньому 900 тис. блогів зявляються кожної доби.
Ø  Щороку в Інтернеті створюється і зберігається близько 2 млн ТБ даних.
Ø  Кількість статей у «Вікіпедії» в даний час налічує більше 13 млн, вони написані понад 260 різними мовами. Аудиторія цього сайту- понад 60 млн користувачів на місяць.
Ø У всьому світі в Інтернеті кожні 10 секунд відбуваються різні кібер-злочини.
Ø Близько 70% користувачів Інтернету складають чоловіки.
Ø Однією з найбільших загроз, які приносить Інтернет, є інтерент – залежність.
Ø Перший жорсткий диск був здатний зберігати тільки 5 МБ даних.
Ø Перша комп’ютерна миша була створена Дугласом Енгельбартом в 1968 році.
Ø Мозаїка – перший веб-браузет – було випущено в 1993 році.
Ø НТТР означає Hyper Text Transfer Protocol.
Ø Люди, які користуються Інтернетом, кліпають 10 разів на хвилину, а ті, хто не використовує Інтернет – щонайменше вдвічі частіше.
Ø Перший комп’ютерний вірус, який поширився за межі машини автора, отримав назву Elk Cloner. Написаний він був у 19825 році Річем Скента і орієнтувався на комп’ютери Apple.

Немає коментарів:

Дописати коментар