четвер, 27 вересня 2018 р.

Бібліотека – добрий чарівник, у ній багато  різних книг

      Книга була є і залишається носієм знань, культури і освіченості людини. Книга – це мудрість поколінь. Це друг і порадник сьогодні.
   До Всеукраїнського дня бібліотек працівники районної дитячої книгозбірні ім. О.Донченка з учнями 5 кл. ЗОШ №10 (кл. керівник Наталія Олександрівна Редькіна) провели  бібліошоу «Бібліотека – добрий чарівник, у ній багато різних книг».
      Під час заходу бібліотекарі розповіли  дітям  про бібліотеку, про важливість читання, про дотримання правил користування книгою та організували перегляд літератури  «Нас єднає мудрість книги».

      Незабутня подорож до країни Книгарії розпочалася на «Бульварі поезії». В «Парку мудрості» учасники мандрівки пригадали прислів’я, приказки та вислови про книгу. Відвідавши «Площу ерудитів», юні інтелектуали мали змогу продемонструвати знання з літератури, мови, історії, географії та спорту. Серед переможців конкурсу всезнайок слід відзначити учнів Ярослав Кравченко,  Олексій Буйновський, Діана Кожова.
        А у «Сквері загадковому» на діток чекали загадки – жарти, загадки з хитринкою та  «літературні грінки». В загадковому лабіринті перемогла дружба. На «Вулиці казковій» найактивніші учасники вікторини Василь Клименко та Вероніка Пічкур показали хороші знання з казок.
Захід пройшов в дружній атмосфері, що налаштовувала на цікаве спілкування, пізнання та викликав безліч щирих дитячих посмішок і позитивних емоцій.
Усі учасники пізнавально-розважального шоу справжні шанувальники книг отримали солодкі призи.Немає коментарів:

Дописати коментар