четвер, 20 грудня 2018 р.

Чудове свято для дітей

     Грудень закінчує рік, а зиму розпочинає, тому він дуже багатий на свята. Та з усіх зимових свят найбільш дитячим в Україні вважається день Святого Миколая.
     Тож напередодні цього свята бібліотечні працівники Тетяна Цявук та Людмила Горб в стінах районної бібліотеки для дітей ім. О.Донченка організували для учнів 3 – А кл. ЗОШ№10 (класовод Анна Мартиненко) святкову феєрію «На Святого Миколая в небі іскорка палає».
    Пісні, вірші, обряди у поєднанні з костюмами, мультикаційні фільми про життя та благодіяння Св. Миколая, калейдоскоп ігрових вправ, зимові загадки, новорічні передбачення, хороводи та конкурси створили атмосферу гарного настрою. Із захопленням і радістю діти поринули у святкову круговерть.
          Пізнавальними для дітей стали цікаві факти про земне життя Миколая, який став для всіх зразком любові і милосердя, покровителем дітей, бідних і знедолених.
      Не обійшлося у цей день і без подарунків, солодких призів та «миколайчиків».
      Потішили своїми виступами учні Артем Шульга, Арсен Овчаренко, Крістіна Безугла.
Бібліотекарі представили матеріали   книжково – ілюстративної мозаїки «В український рідний край поспішає Миколай» та побажали дітлахам засівати ниву життя добром, сумлінним навчанням, справедливістю і раді
      Тож нехай ці зимові свята – вісники оновлення, мрій і сподівань принесуть нам та рідній Україні добро, мир і злагоду!Немає коментарів:

Дописати коментар