пʼятниця, 10 січня 2020 р.

Новорічні дива  продовжують дарувати бібліотеки

З нетерпінням, надіями та сподіваннями чекають на новорічно-різдвяні свята і дорослі і малі. Адже це, мабуть, найчарівніший час року, коли люди поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку.
10 січня в затишному приміщенні  Духівської сільської бібліотеки бібліотекарі Вікторія Яценко  і Галина Мощіль дарували своїм  читачам – дітям та їх батькам,  подорожі до казкового світу пригод та розваг. Захід відбувся в рамках  щорічної акції «Подаруй дитині посмішку»,яку ініціює громадська організація «Союз жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України».

Бібліотекарі створили для відвідувачів атмосферу свята, організувавши різноманітні конкурси та вікторини. Діти читали вірші, колядували та щедрували. Не стояли осторонь і дорослі.
На захід завітала сільський голова Валентина Далада, директор Лубенської ЦБС ( вона ж і заступник голови громадської організації)  Валентина Сьомак та голова СЖТ «За майбутнє дітей України» Раїса Кошель. Привітавши  присутніх, вручили кожному подарунки, які  люб`язно надали небайдужі  підприємець Микола Тютюнник та Олександр Марченко.
 До уваги користувачів були представлені  ілюстративно – книжкові виставки з елементами інсталяції.
Наступна зустріч в  Біївській сільській  бібліотеці.
Немає коментарів:

Дописати коментар