понеділок, 27 жовтня 2014 р.


 Березотіцька сільська бібліотека-філія - переможець соціального проекту «Бібліотека – громада: відкритий простір»


Всеукраїнська громадська організація «Українська бібліотечна асоціація» у вересні 2014 року проголосила  про початок реалізації неприбуткового соціального проекту «Бібліотека – громада: відкритий простір» за фінансової підтримки Фонду «Монсанто».

Проект, що став переможцем міжнародного грантового конкурсу Фонду, спрямований на перетворення 25 сільських бібліотек на сучасні інформаційні центри. Він триватиме з 01 вересня 2014 р. по 31 серпня 2015 р. у п`яти областях України: Вінницькій, Житомирській, Рівненській, Полтавській та Черкаській. Загальний обсяг фінансування проекту – 2,4 млн. гривень, з яких 1,8 млн. гривень надійде від Фонду «Монсанто».

Проект «Бібліотека – громада: відкритий простір» передбачає обладнання сільських бібліотек комп’ютерною та офісною технікою, організацію доступу до Інтернету, поповнення бібліотечних фондів книгами та періодичними виданнями. У грудні 2014 р. на базі Головного тренінгового центру для бібліотекарів УБА (м. Київ) сільські бібліотекарі пройдуть перший 5-денний тренінг, на якому навчаться або удосконалять свої навички користування комп’ютерною технікою, ефективного використання інформаційних ресурсів та сервісів Інтернету, надання нових послуг фермерам та працівникам сільського господарства.

Загальною метою проекту є створення сучасних центрів суспільної активності заради розвитку місцевих громад.

25 сільських бібліотек України, в тому числі  і  Березотіцька сільська бібліотека –філія були  відібрані для участі у проекті через відкритий конкурс.
Сьогодні  дана бібліотека стала переможцем.

Щиро вітаємо Березотіцьку сільську бібліотеку –філію (завідувачка   Наталія Білик) та  всіх, хто сприяв підготовці конкурсної заявки, виступив партнерами проекту: центральну районну бібліотеку ім. В. Малика   (директор ЦБС Валентина Сьомак), Березотіцьку  сільську раду (сільський голова  Надія Білокур), відділ культури і туризму (начальник Людмила Пазенко), дослідну станцію лікарських рослин (директор Олексій Устименко) і, звичайно ж,  місцеву громаду.

Немає коментарів:

Дописати коментар