понеділок, 13 лютого 2017 р.

Засоби для пересування і реабілітації, оздоблені малюнками отримають особи похилого віку на Лубенщині 

      Яскраві квіточки, незвичайні орнаменти та аплікації, тепер милуватимуть око осіб поважного віку, які борються з різними недугами і не можуть самостійно пересуватися. Ініціаторами проекту щодо оздоблення малюнками засобів для пересування і реабілітації стали учасники програми Британської Ради в Україні «Активні громадяни» з міста Лубни та активісти громадської організації «Твій Світ». Ідею вони описали у власному проекті. Тож, уже найближчим часом, такі засоби отримають двоє осіб. 

     Олександр Чепур, фасилітатор: «Для авторів проекту створення таких барвистих орнаментів – процес, що приносить задоволення. Проте, коли не маєш можливості самостійно пересуватися і маєш недуги буває дуже сіро і сумно від того. Ми віримо, що яскраві малюнки на цих засобах здатні підняти стареньким настрій, розвинути їхню уяву та посприяти одужанню».
       Майстер – клас, що відбувся в Лубенсьій районній бібліотеці ім. В. Малика  , яка є партнером в цьому проекті,  зібрав представників різних вікових груп: від малечі до людей найповажнішого віку. Весь процес, починаючи від задуму до завершального етапу, займає близько двох годин. Спільна творча діяльність дає змогу ділитися інформацією учасникам, розширювати коло нових друзів та знайомих. 
          Раїса Кошель, учасник заходу: «Це добре, що особи похилого віку та молодь мають змогу спілкуватися, займатися творчістю. Я також можу ділитися життєвим досвідом». Завдяки таким проектам особи похилого віку мають більші можливості спілкувались і брати участь у культурних заходах. Варто зауважити, що раніше Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» вже проводила акцію «Мистецтво, що рятує від самотності». Сьогодні ж допомога особам похилого віку покращити психоемоційне здоров’я, а також розкрити здібності через заходи арт-терапії та спільну активну діяльність, доступна в рамках проекту «Мистецтво, що об’єднує покоління: розвиток діалогу між молоддю та особами похилого віку».Немає коментарів:

Дописати коментар