вівторок, 20 серпня 2019 р.

Чи проростуть зерна, посіяні в рамках проєкту «Родина FEST»?!

     16 серпня 2019 року вперше на базі кінно - спортивного клубу « Замкова гора» (керівник Олександр Івахненко) відбулося родинне свято «Підкова щастя»  у рамках соціального проєкту «Родина FEST». Його ідея виношувалася роками  Лубенською міськрайонною ГО « СЖТ «За майбутнє дітей України»     ( керівник Раїса Кошель). Втілити в життя вирішили у цьому році. До проведення заходу долучилися партнери – Лубенська центральна районна бібліотека імені Володимира  Малика та Полтавська обласна молодіжна громадська організація       « Твій світ», які у співпраці на теренах нашого краю реалізували не одну громадську ініціативу.
     «Мрія організаторів заходу – започаткувати проведення щорічного фестивалю активного родинного дозвілля, який би сприяв вихованню любові до рідного краю, до малої своєї батьківщини, до родини – вічної зернини на невмирущому полі життя», - сказала Тетяна Качаненко, голова Лубенської райдержадміністрації, яка  благословила це починання на довгі роки цікавого і насиченого життя.
Людмила Пазенко, начальник відділу культури і туризму, продовжила: « Так, шанси такого заходу стати щорічним є. Ідея дозвілля, допомоги дітям  з особливими потребами адаптуватися в навколишньому середовищі – цікава і важлива. Головне у цій справі - продовжити напрацювання, зосередити увагу на вирішенні існуючих проблем, зацікавити учасників різнобарв’ям форм активного і пізнавального відпочинку».
    Серпневий день видався на славу! З далекої дороги завітали жданівські родини на чолі з сільським головою Наталією Пономаренко та  членом правління ГО «СЖТ « За майбутнє дітей України» Раїсою Пасічною; підопічні Лубенського міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та районного осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».
    Чимало цікавого запропонували учасникам заходу його організатори: спілкування, діалог поколінь, дитячі конкурси та розваги, танцювальний майстер - клас від колективу «Ренесанс»(керівник Дмитро Лоховицький), смачне пригощання  кулішем , піцою (Ніна Іванова та Наталія Омельяненко) та солодощами. Вразила екскурсія кінно-спортивним комплексом, яку провела Валентина  Балога та іпотерапія.    
    Винятковою в цей день була роль спонсорів, людей небайдужих до таких починань. Тож найщиріші слова подяки Олександру Марченку і його однодумцям, які вже неодноразово підтримували  соціокультурні  заходи. Жодна дитина в цей день не залишилася без подарунка-сувеніра на згадку.
    Емоції не вщухали  майже  три години. Радістю світились очі як дітей, так і дорослих. І це прекрасно!
    Віриться, що зерна цьогорічного фестивалю родинного дозвілля  «Підкова щастя» проростуть і щедро заколосяться. Кожного року на території кінно-спортивного клубу «Замкова гора» збиратимуться сім’ї , родини, аби не лише відпочити, розважитись, але й збагатитися духовно, продемонструвати порозуміння, повагу, злагоду, підтримку, які, на нашу думку, і є тим міцним фундаментом, на якому кожна родина будує свій замок Щастя , Добра і Благополуччя, символом якого з давніх-давен є підкова. 
    Тож довгого і цікавого життя тобі, фестивалю «Підкова щастя»! 
    Хочемо почути враження та чекаємо на відгуки і пропозиції. Нам важлива ваша думка.


Немає коментарів:

Дописати коментар