пʼятниця, 1 жовтня 2021 р.

 Бібліотека – письменник. Книга – читач.


Книжки – джерела світлих мрій,

Лиш взяти варто їх у руки.

Бібліотеки ж – храм святий

Книжок, духовності, науки.


У день професійного свята - Всеукраїнського дня бібліотек - в Публічній бібліотеці імені Володимира Малика відбулася творча зустріч з відомою письменницею - лубенкою, членом Національної спілки письменників України, автором книг для дорослих і дітей – Раїсою Плотниковою.

На теплу зустріч з авторкою, для якої бібліотека – це її альма-матер, завітали студенти Лубенського професійного ліцею №12 та поціновувачі творчості письменниці. Книгозбірня давно вже стала традиційним місцем для зібрань творчих, інтелігентних людей, тих, хто вміє відчувати душею красу художнього слова.

Розпочинаючи творчу зустріч, на правах господарки виступила директор Публічної бібліотеки імені Володимира Малика Валентина Сьомак, яка представила авторку та побажала письменниці творчої наснаги і успіхів на письменницькій ниві. Надалі слово взяла сама письменниця, яка яскраво презентувала про низку своїх романів: «Афганський кут», «Обличчям до полум’я», «В яру згасаючих зірок», «Реквієм для Рози», «Непманша» та зацікавила присутніх новою книгою «Марго і сексот», що має вийти в друк.

    Людина творча та креативна, Раїса Василівна поділилась секретами письменницького успіху, відповіла на запитання учасників зустрічі. Твори письменниці, в яких ідеться про найважливіші життєві цінності – вірність, дружбу і любов – викликали зацікавлення у молоді.

Захід, що об’єднав поціновувачів книги, продовжився оглядом новинок від Українського Інституту Книги та переглядом кінострічки «Крадійка книжок», створеної за однойменним романом Маркуса Зузака.

     На згадку про творчу зустріч в бібліотеці відбулася традиційна фото-сесія, а позитивні емоції від дружнього спілкування зробили цей день незабутнім.

#Всеукраїнський_день_бібліотек
Немає коментарів:

Дописати коментар