четвер, 21 грудня 2017 р.

Святий Миколай, до нас в гості завітай.

       Доброю традицією центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика стало щорічне привітання молодших школярів зі святом святого Миколая. У день  пам'яті улюбленого святого  українських дітей – святителя Миколи Чудотворця  учні початкових класів Литвяківської загальноосвітньої школи завітали на гостину до читальної зали районної книгозбірні. Біля центральної ялинки міста малечу зустріла завідувач організаційно-методичним відділом Тетяна Сафронова. Вона запросила дітлахів до бібліотеки, яка носить ім’я видатного українського письменника Володимира Кириловича Малика. У святково прибраній залі на хлопчиків та дівчаток чекали ігри, вікторини та розваги.
Разом з бібліотекарями та завідувачем  Литвяківською сільською книгозбірнею Людмилою Сабадаш дітлахи прочитали віршовану казку Володимира Малика «Журавлі-журавлики» та переглянули мультфільм за мотивами його тетралогії «Таємний посол». Учні розділилися на дві команди «Сильні козаки» і «Розумники та розумниці» та демонстрували неабияку спритність та кмітливість під час різноманітних конкурсів.

        А найцікавішою з розваг цього дня  стало новорічне караоке, яке влаштувала для маленьких відвідувачів працівник читальної зали Лариса Гончарук. Учасники вокальних змагань отримали від бібліотекарів  грамоти та м’які іграшки. 
        Під час заходу директор ЦБС Валентина Сьомак презентувала дітям подарункове видання книги Маркіяна  Шашкевича «Читанка для діточок». Це унікальне видання  бібліотека отримала з нагоди свята в подарунок від Тараса Вікторовича Кутового. Це вже не перший подарунок від  екс-депутата,  людини,  яка завжди переймається проблемами поповнення бібліотечних фондів.
      У читальній залі панувала справжня святкова атмосфера лунали дитячий сміх та веселі пісні, а завдяки ПОМГО  «Твій світ» (голова Олександр Чепур) та СЖТ «За майбутнє дітей України» (голова Раїса Кошель) малеча із задоволенням пригостилися гарячим чаєм  та солодощами. 
Немає коментарів:

Дописати коментар