понеділок, 25 червня 2018 р.

Молодь – нова еліта нації

        Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.
Українська молодь – це надія нашого суспільства на побудову успішної європейської країни. Саме наші студенти здобувають перші місця на олімпіадах, стають хорошими спеціалістами. Наша молодь здатна міняти державу. 
     З цієї нагоди у відділі інформаційного сервісу Лебенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика  22 червня  для молоді  була проведена Респект-зустріч  «Молодь – нова еліта нації».  

     Провідний бібліотекар Оксана Ходоровська наголосила, що це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Цей час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань. Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці будуть визначати шляхи розвитку країни, вести її до процвітання та успіху.
      Наприкінці заходу учасники переглянули відео сюжет «Молодь змінює Україну – інвестуй у молодь», який підготувала для них  бібліотекар Віталіна Курильчук.


Немає коментарів:

Дописати коментар