субота, 21 липня 2018 р.

У Лубенській районній біблотеці для дітей пройшов  тренінг за програмою «Активні громадяни»

         Тренінг став корисним для бібліотекарів сільських бібліотек району та представників громадських організацій.  Триденні заняття відбулися в приміщенні Лубенської  районної  бібліотеки для дітей ім. О. Донченка. Провели тренінг фасилітатори програми Юлія Пода та Олена Самойленко. 
      В ході навчання учасники познайомились з програмою Британської ради «Активні громадяни», її кращими практиками та  мали змогу більше згуртуватись один з одним, поміркувати над тим, як своїми діями можна змінити світ навколо себе на краще. Учасники були залучені до роботи в групах та командах, що  сприяло створенню доброзичливої та творчої  атмосфери. Учасники висловлювали свої власні думки, щодо локальних та глобальних проблем. Кожен вид діяльності, кожне завдання обговорювалося, робилися висновки, ставилися запитання і знаходилися відповіді. 
       Окрім цього, кожен учасник мав змогу в команді однодумців створити проект, який буде покликаний змінити певне мікро – середовище в громаді, або вирішити конкретну проблему.  Програма «Активні громадяни» має на меті сприяти соціальному розвитку, головною рушійною силою якого виступають самі громади. Вона заохочує членів громад брати на себе відповідальність за власні соціальні потреби і передбачає набуття ними потрібних знань, навичок і досвіду для їх вирішення.Немає коментарів:

Дописати коментар