неділя, 3 січня 2016 р.

Новорічна казка  йде до нас.

     З нетерпінням, надіями та сподіваннями чекає на новорічно-різдвяні свята не лише малеча, а й дорослі. Адже це, мабуть, найчарівніший час року, коли люди поринають в атмосферу дива, дарують собі та близьким незабутню казку.
    Ось і працівники абонементу відділу обслуговування центральної районної  бібліотеки ім. В. Малика підготували для членів клубу «У дружньому колі» новорічно-розважальну програму.

     Читачі полишили свої справи, відволіклися від повсякденної метушні і потрапили у казкову країну під назвою «Новий рік».
    Присутні стали безпосередніми учасниками святкового дійства. Вони натхненно читали вірші про зиму, захоплено виконували новорічні пісні, проявили неабиякий акторський талант, ставши учасниками святкових сценок.
    Працівники бібліотеки проводили веселі конкурси, розповідали цікаві факти про Новий рік, народні прикмети пов’язані з ним.
    Новорічне дійство принесло в бібліотеку атмосферу найтеплішого свята. На вулиці холод, а в залі щирий сміх, людське тепло і радість спілкування.
     А яке ж новорічне свято без Діда Мороза?  Завітав він до нас з дотепними жартами та найкращими побажаннями.
       Насамкінець прозвучали привітання від бібліотекарів. Вони побажали присутнім миру та злагоди, благополуччя та нових цікавих зустрічей в рамках клубу «У дружньому колі».


Немає коментарів:

Дописати коментар