четвер, 27 лютого 2020 р.

Полтавська  бібліотекарка та літераторка Галина Вовченко на Лубенщині.

        Вчора  надзвичайно цікаво було як для дорослих читачів, так і для школярів у Центральній  книгозбірні ім. Володимира Малика та ОЗ «Калайдинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова». В рамках проєкту «Літературний івент», який в 2020 році розпочала центральна бібліотека, завітала Галина Вовченко, полтавська  бібліотекарка та літераторка. 
         Талановита, креативна, небайдужа, знана поетка презентувала учасникам обох заходів свою творчість. А вона в авторки вагома. Це 15 поетичних та гумористичних книг для дорослих і дітей, зокрема, останні «П»ю серцем кожну днину» та «Добрий день».

        Галина Вовченко чудова співрозмовниця , яка відразу  віднайшла ту душевну ниточку і до дітей, і до дорослих. Тому так  вписалися в захід її фотобіографія та коментарі до світлин. До речі, пані Галина з 2005 року захоплюється фотографуванням і провела понад 30 персональних виставок . 
       Її поетичне слово не просто зримоване, вірш не просто «складений», а народжений душею, наповнений чуттям. Це справді диво-узори, мистецтво висової наснаги, простого і разом з тим мудрого  мислення. І ,мабуть, не випадково школярка з Калайдинець запитала, чи є щось про Галину Василівну у Вікіпедії.
       Завітали на зустріч і лубенські літератори: Олександр Міщенко, Ганна Кревська, Раїса Плотникова, Микола Кочерга.
        Щиро дякуємо Галині Вовченко за подаровану душевну атмосферу, чудові вірші. Бажаємо успіхів і  нових творчих ужинків. Новенькі збірочки, подаровані авторкою чекають своїх нових користувачів у бібліотеках - районній і шкільній. Читайте! Мрійте! Радійте кожному  дню!

Немає коментарів:

Дописати коментар