вівторок, 1 квітня 2014 р."ЖМЕНЬКА СМІХУ ВСІМ НА ВТІХУ"

Віртуальна виставка, присвячена Дню сміху!


     Глазовий П. П. Веселі гуморески/ П. П. Глазовий. – К.: ФОП Стебляк, 2010. – 320 с.: іл.

Любий читачу, в цій збірці ти знайдеш понад чотириста найкращих, найвеселіших гуморесок Павла Глазового. Кожна з них – це тонкий сплав життєвої мудрості, витонченого гумору та незламного оптимізму. Піднімає настрій, гарантовано, на сто відсотків!

   Устименко А. Сміх не для всіх: зб. гуморесок/ А. Устименко. – Миргород: ТОВ Вид-во «Миргород», 2012. – 52 с.

        У книзі Анатолія Устименка «Сміх не для всіх» уміщено яскраві гуморески, благословення яким дав свого часу блискучий письменник-гуморист Петро Лубенський. Він подарував і назву збірки. Тож читайте і смійтеся на здоров’я!


      Устименко А. Що посмієш, те й пожмеш…: гуморески/ А. Устименко. – Миргород: ТОВ Вид-во «Миргород», 2011. – 78 с.

У книзі Анатолія Устименка «Що посмієш, те й пожмеш» уміщено іскристий гумор різної тематики. Багато сюжетів гуморесок взяті із життя, народної творчості, яка втілюється в анекдотах. Тому тут є що почитати, є над чим посміятися, а головне – з користю і приємно провести час. 
      Устименко А. Дещо про тещу/ А. Устименко. – Лубни: Інтер Парк, 2013. – 32 с.

У книзі Анатолія Устименка «Дещо про тещу» вміщено гумор різної тематики. Багато сюжетів гуморесок взяті з життя, переказів самих читачів, які побували в подібних ситуаціях. Зодягнуті в поетичну форму, вони набули привабливого виду. 

       Устименко А. І сміх, і гріх…/ А. Устименко. – Миргород: ТОВ Вид-во «Миргород», 2011. – 72 с.

У книзі автора з м. Лубни Анатолія Устименка «І сміх, і гріх» уміщено іскристі гуморески. Це спостереження з життя уміло зодягнуті автором у поетичну форму. Від цього вони тільки виграють. Книга буде цікавою як справжнім поціновувачам гумору, так і тим, хто хоче відпочити, відволіктися від житейських буднів.
       Вишня О. «Мисливські усмішки» та інші оповідання/ О. Вишня. – Донецьк: ТОВ ВКФ «БАО», 2008. – 288 с.: іл.

  Читачам пропонується збірка творів вітчизняного майстра гумору – Павла Михайловича Губенка, відомого під псевдонімом Остап Вишня. До книги ввійшли «Мисливські усмішки» та інші оповідання письменники. Їм властиві не лише народна дотепність і колоритна мова, а й справді поетичне відтворення природи, що виховує у читачів любов до рідного краю.
Видання розраховане на широкий загал шанувальників вітчизняної літератури.

         Гарматюк А. П. Веселі паралелі: гумор і сатира/ А. П. Гарматюк. – К.: Дніпро, 1990. – 174 с.

           Це видання склали кращі байки, гуморески та епіграми А. П. Гарматюка – поета-гумориста, який живе і працює у Вінниці.   Світличний К. К. Не без усмішки: сатира, гумор/ К. К. Світличний. – К.: Рад. письменник, 1982. – 126 с.

    Лаконічні оповідання українського радянського гумориста Костянтина Світличного добре відомі читачеві. Вістря нової гумористичної книжки письменника спрямоване проти антиподів нашої моралі, міщанських уявлень про життя.Немає коментарів:

Дописати коментар