неділя, 13 квітня 2014 р.

Книги - новинки

 Сорока Ю. В. Арахнофобія: роман/ Ю. В. Сорока. – К. : Золоті ворота, 2013. – 251 с.
          Арахнофобія – це не лише медичний термін. Арахнофобія – це жах, з яким зустрічаєшся у реальному життя, а він висушує твою душу розумінням: потвора зовсім поряд. Вона чатує. Вона готова напасти у той момент, коли ти очікуєш набезпеку найменше. І тоді тебе нікому буде захистити. Окрім людини, котра сама пройшла рукотворне пекло й загартувала свою душу у горнилі чужої війни. Отже спробуємо пройти тим шляхом, який пройшов львівський приватний детектив Ярослав Савицький, і осягнути холодну жорстокість, на яку може буде здатною людина… Остен Дж. Доводи розсудку: роман/ Дж. Остен. – Харків: Факт, 2013. – 318 с.
         Світ творів англійської письменниці Джейн Остен (1775-1817) – світ звичайних чоловіків і жінок, доволі буденний, розмірений і в той же час не позбавлений драматизму. Тонкий психолог і завець людського серця, письменниця створила надзвичайно виразні й правдиві образи. Її герої – живі люди, з усіма їх достоїнствами і недоліками, здатні і на високі почутті, і на великі помилки.
         Ще зовсім юною Енн Елліот, героїня роману «Доводи розсудку», зустріла свою любов, але змушена була відмовитися від коханого заради інтересів сім’ї. Довгі роки розлуки, що минули до їхньої нової зустрічі, довели: час не власний над істинними почуттями, і хоча крок до щастя зробити не просто, герої впевнені – лише доводи власного розсудку повинні керувати нашими вчинками, стримувати пристрасті та застерігати від зради, у тому числі від зради у коханні…


 Остен Дж. Емма: роман/ Дж. Остен. – Харків: Факт, 2013. – 447 с.

         Емма Вудхаус, героїня однойменного роману, з неприпустимим марнославством і самовпевненістю вважала, що вміє читати в чужих серцях і здатна розпоряджатися чужими долями, навіть не замислюючись, що це може завдати комусь болю, більше того, стати загрозою її власному щастю – втратою відданого друга, який щиро кохає її.


Литовченко Т. і О. Кинжал проти шаблі/ Т. і О. Литовченко. – Харків: ТОВ Творч. об-ня «Гімназія», 2013. – 315 с.

         … Коли князь Іван Вишневецький та його молода дружина Олександра раділи народженню свого первістка Дмитра, людська заздрість єдиним ударом розбила їхнє щастя. Полонена і продана в рабство Олександра була змушена боротися за виживання, доки не зійшла на один з найвищих щаблів влади в Османській імперії. Княжич Дмитро Вишневецький виріс хоробрим вояком, справжнім оборонцем українських земель від турецьких набігів і дістав прізвисько Байди. Саме тоді невблаганна доля зіткнула матір і сина, які не підозрювали про кровний зв’язок між ними.


Звево І. Самопізнання Дзено: роман/ І. Звево. – Харків: ТОВ Творч. об-ня «Гімназія», 2013. – 411 с.

Гектор Шміц і Італо Звево (1861-1928) – два імені , що об’єднали одну й ту ж людину. Гектор бу підприємцем з бездоганною репутацією, життя його проходило між власною справою та сім’єю. Італо все життя сумнівався, чи варто йому писати. Справи йшли успішно, а от література… Та коли йому було вже за п’ятдесят, Італо вийшов таки з тіні Гектора: на світ з’явилося «Самопізнання Дзено» - найкращий і найзнаменитіший роман письменника…
Дзено козіні, підприємець з міста Трієста, пише спогади для свого психоаналітика, доктор С. Але Дзено не просто згадує про те, що було з ним колись – історію свого одруження, смерть батька, намагання кинути палити та інше, він досліджує себе самого, сподівається, само пізнає себе крізь події власного життя.


Немає коментарів:

Дописати коментар