середа, 1 червня 2022 р.

  Інтерактивний простір для дітей Лубенської громади

       Цьогорічний День захисту дітей сьогодні стає не просто святом. На 98 день війни росія продовжує вбивати і калічити українських дітей, тому для всіх нас воно набуває ще більшого значення і сенсу та перетворюється дійсно на можливість ще раз привернути увагу до проблем дітей, які зараз страждають унаслідок війни, пережили обстріли, окупацію чи були вимушені переїхати у більш безпечне місце. 

       А ще це можливість розвантажитись, поспілкуватись, взяти участь у розвивальних іграх та конкурсах, почитати книжки та навчитись чомусь новому! 

      Сьогодні команда: ПОМГО "Твій Світ", волонтери загону "Милосердя" Лубенського Медичного Фахового Коледжу, Лубенська публічна бібліотека імені Володимира Малика, та Лубенська Міська бібліотека для дітей організувала роботу "Спільного простору" у нашому місті для дітей. 

   Тож, діти та їх батьки змогли більше дізнатися про права дітей та їх захист від Лубенського місцевого центру Безоплатної правової допомоги. 

     На локації від  волонтерів загону "Милосердя" Лубенського Медичного Фахового Коледжу учасники заходу мали можливість більше дізнатися про здоров'я та здоровий спосіб життя. Також взяли участь у антропометричних вимірюваннях та досліджували свою вагу, зріст, силу, а дорослі ще й вимірювали тиск.  

  Особливо цікавими були конкурси, руханки, майстер - класи та розмальовки від фахівців Лубенської публічної бібліотеки імені Володимира Малика та Лубенської Міської бібліотеки для дітей. Малеча з задоволенням працювала в літературному бюро, показуючи високі знання. Тож ніхто не залишився без сюрпризів та солодощів.

          Родзинкою для малечі став майстер - клас з патріотичної розмальовки чашок, який провела Юля Пода. Чашки стали чудовими подарунками для кожного, хто показував свою майстерність у розписі.

          А на завершення всі бажаючі створили спільний малюнок "Щасливе дитинство" та мали змогу безкоштовно переглянути мультики у Кінотеатр "Київська Русь". Сприяв у проведенні заходу відділ сім"ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради. 

       Щира вдячність нашим захисникам і захисницям, що боронять нас і активності не переривав звук сирени. 

       Захід проведено завдяки проєкту «Маяки критичного мислення», що реалізується за підтримки Європейського Союзу. 

#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #BlackSeatrust #tviisvit #StandWithUkraine


Немає коментарів:

Дописати коментар