Гомонять історії сторінки про українську
диво-жінку
Під такою назвою напередодні жіночого дня - 8 Березня в читальній залі центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбувся захід – знайомство з жінками минулого і сучасності.
Під час діалогу всі запрошені неодмінно зверталися до одвічної загадки природи – Жінки.
Жінка… скільки про неї було сказано й написано. Яка вона жінка – ідеал? Яке її місце в суспільстві в різні епохи, яка вона наша жінка – сучасниця і що Жінка значить для кожного з нас. На ці та інші запитання шукали відповіді запрошені на зустріч гості: Раїса Плотникова, член Національної Спілки України, Наталія Сахарова, науковий співробітник Лубенського краєзнавчого музею, Ольга Вишневська, викладач культурології Лубенського літотехнічного коледжу, краєзнавець, Людмила Пазенко, начальник відділу культури і туризму Лубенської РДА, Геннадій Хенкін, голова благодійного фонду « Хосед – Шофар», постійний партнер бібліотеки.
Перед учасниками заходу постали маловідомі сторінки життя Анни Керн і Катерини Скаржинської, Наталії Шереметьєваої і Олександри Анненкової, Ніни Семенюти і Галини Малик.
Ведуча заходу, директор Лубенської ЦБС Валентина Сьомак наголошувала: «Жінка. Самою долею їй покладено було на віку бути щасливою, засівати свою ниву і колихати своїх дітей, зазнавати втоми і втіхи, продовжувати рід і берегти правічні закони. Українські жінки були не тільки дружинами високопоставлених чоловіків із князівських родів, козацьких старшин, а й самі були політиками, ученими , митцями. Крім того, протягом усієї історії України багато з них у культурно-освітній, політичній і навіть військовій діяльності не поступався перед чоловіками, а й перевершував їх».
А святковості зустрічі додавали виступи учасників гурту «Бабусеньки» Вовчицького СБК(керівник Раїса Пасічна ), Геннадія Степанова і Сергія Калашникова.
Немає коментарів:
Дописати коментар