середа, 25 квітня 2018 р.

24  квітня 2018 р. у Полтавській обласній бібліотеці для дітей    ім. Панаса Мирного відбувся  III (обласний) етап конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія-2018".


        Організатором конкурсу на регіональному рівні є Полтавська обласна бібліотека для дітей  ім. Панаса Мирного за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації. Щороку участь у конкурсі беруть від 6 до 7 тис. учнів 6-7 класів Полтавщини.
     Як і в попередні роки, у III (обласному) етапі конкурсу за почесне звання "Найкращий читач Полтавщини"змагалося 46 дітей, переможців II (районного/міського) етапу, найактивніші та найзавзятіші читачі із шкільних, сільських бібліотек, бібліотек ОТГ, міських, районних бібліотек для дітей. Важливою умовою участі у конкурсі була наявність читацького щоденника – журі брало до уваги його зміст та оформлення при нарахуванні балів.

      Окрім літературних змагань, в яких юні читачі  показали свою ерудицію та знання літератури, діти також взяли участь у патріотично-військовому квесті, організованому ВГО "Українська асоціація інвалідів АТО. Полтавська філія Центр соціальної адаптації ветеранів АТО", майстер-класах з виготовлення ляльки-мотанки від майстра інтер`єрної ляльки Тетяни Філенко та з приготування полтавських галушок від Дениса Баранова, кухаря Першої галушкової мануфактури "Комора". Справжніми подарунками для всіх були виступи конкурсантів:  та Ангеліною Давиденко української поезії  і танцю у виконанні Лізи Таранової. Наші кращі читачі виявилися талановитими у всьому.
   Самим очікуваним звичайно ж був момент оголошення переможців III (обласного) етапу конкурсу. Ними стали: серед учнів 6-х  класів – Левченко Катерина з м. Лубни, а серед 7-х класів – Павелко Аміна з м. Хорол. Вони отримали дипломи і подарунки – цікаві дитячі книжки від Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації та головний приз змагань – поїздку  на дитячий фестиваль "Книгоманія", що відбудеться у травні в м. Львів.
     В конкурсі брали участь і представники Лубенського району - Владислав Сененко (Калайдинцівська ЗШ) та  Анна Коваль (Засульська гімназія). Незважаючи на те, що ці діти не здобули перемоги, зійшовши з книжкової дистанції в передостанньому етапі, вони  показали чудові результати. Бо вони серед тих, хто з  кожним роком все більше і більше читають, стають розумнішими, незважаючи на те, що існує така думка, що планшети, смартфони абсолютно весь забирають вільний час дітей. А це взагалі не так, діти читають.
      Вітаємо всіх учасників із завершенням конкурсу, а переможцям бажаємо незабутніх вражень від фестивалю юних книгоманів!
Немає коментарів:

Дописати коментар