понеділок, 21 травня 2018 р.

Євроквест

    19 травня Лубенська громада відзначила день Європи разом з учасниками та партнерами проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом. Працівники Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика, яка бере активну участь у проекті  ГО «Міжнародна асоціація недоторканості приватного життя та безпеки  людини» (голова Олександр Микитюк) взяли участь у святкуванні дня Європи в центральному парку відпочинку. 
     Бібліотечні працівники Олена Самойленко та Лариса Гончарук підготували для дітей, присутніх у парку, Євроквест.
Учасники, мавши маршрутну карту, енергійно вирушили подорожувати зупинками «Літературна». «Спортивна», «Визначні діячі сучасності» та «Шкільна».
Оскільки головним завданням для дітей було зібрати всі фрагменти прапору ЄС, вони з задоволенням та старанно відповіли на запитання вікторини, відгадали якому спортсмену належить вид спорту, чим займається визначна особистість сучасності, та показали себе відмінними школярами, розгадавши кросворд «Шкільний».
   Завдяки наполегливості та розумовим здібностям,  діткам вдалося зібрати всі фрагменти прапора та дізнатися як звучить девіз Європейського Союзу.
    По закінченню пройденого маршруту  всі учасники отримали  солодку винагороду від організаторів дійства.

        


Немає коментарів:

Дописати коментар