понеділок, 7 травня 2018 р.

  Зустріч з легендою українського кіно Раїсою Недашківською

     Чарівний  місяць буяння природи, яскравості барв, справжнього тепла подарував лубенцям незабутню зустріч з народною артисткою України, актрисою театру і кіно, кавалером ордена княгині Ольги Раїсою Недашківською. На гостину до районної бібліотеки імені Володимира Малика Раїса Степанівна завітала разом з нашою землячкою – поетесою, журналісткою Ніною Шаварською та скрипалем Олександром Шевченком. На лубенській землі гостей щиро привітала начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Людмила Пазенко.
      Горда та мудра, як давньоруська княгиня, надзвичайно щира і відкрита, як справжня українка, Раїса Степанівна розповідала про свої незабутні ролі, про зустрічі з видатними кінорежисерами  та артистами, про  творчі  поїздки до зони АТО.
     У творчій палітрі артистки чимало яскравих фарб і неймовірних образів,  серед яких Мавка та Катерина Білокур. Літа спливають, а врода Раїси Степанівни не в’яне, а енергія вражає. Її життя насичене справами: вона записується на радіо і телебаченні,  допомагає творчим людям  та багато сил і часу присвячує громадській роботі.
      Лубенці, які сповна заповнили читальну залу книгозбірні, мали змогу  насолодитися талантом  великої артистки та прослухати в її виконанні твори Лесі Українки —  легенду «Щастя»  та уривок з поеми «Лісова пісня», переглянути уривки з кінострічок . Неповторну атмосферу заходу створили чудові українські пісні, які співав  увесь зал під акомпанемент скрипаля Олександра Шевченка.
      Зустріч із  надзвичайно талановитою Жінкою залишила незабутні враження в серцях представників різних поколінь лубенців, які доторкнулися  до життєдайного  джерела таланту Раїси Степанівни Недашківської. А тому щира вдячність депутату Полтавської обласної ради, регіональному директору ТОВ «Баришівська зернова компанія» Василеві Стасовському за фінансову допомогу в організації дивовижного дійства.
Немає коментарів:

Дописати коментар