четвер, 27 червня 2019 р.

Молодь змінює Україну – інвестуй у молодь

     Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді. Це свято творчості й натхнення, запалу та енергії, пізнання і самоствердження, любові і романтики. З цієї нагоди у відділі інформаційного сервісу Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася респект-година «Молодь змінює Україну – інвестуй у молодь». 
    Бібліотекар Віталіна Курильчук наголосила юним читачам, що вони не повинні бути осторонь життя України, оскільки молодь – це та сила, яка в змозі здійснити перетворення на краще, і забезпечити більш справедливе майбутнє держави.

     Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці будуть визначати шляхи розвитку країни. Турбота про молоде покоління є важливою частиною соціальної роботи. Розширюються можливості для отримання середньої, вищої, спеціальної освіти. Розвиваються юнацькі та молодіжні клуби та центри. На підтвердження цих слів користувачі переглянули відео ролик «Молодь – майбутнє України».Немає коментарів:

Дописати коментар