вівторок, 16 квітня 2019 р.

У Лубнах провели тренінг з методів пісочної терапії.

     Можливості використання піску в арт – терапевтичній роботі з особами похилого віку, особливо з людьми, чиє минуле пов’язане з травмою, вивчали під час тренінгу «Метод пісочної терапії». Заняття організували у Лубнах, 12 квітня 2019 року у приміщенні молодіжного центру Лубенської районної бібліотеки імені Володимира  Малика. Його учасниками стали волонтери, активні учасники заходів та представники партнерських організацій проекту, що реалізується громадською організацією «Твій Світ» на благо жертв нацизму.  Провести навчання запросили досвідчену тренерку, психолога – психотерапевта Української спілки психологів  Вероніку  Волик з м. Полтава. Сама Вероніка має 26 річний досвід роботи психологом та з 1993 року фахово працює в сфері подібних арт – терапевтичних практик.  

     «Часто, надаючи допомогу цільовій групі, а в нашому випадку, це особи, які зазнали страждань від націонал – соціалізму, волонтери, соціальні робітники потребують підвищення кваліфікації. Також, вони самі можуть страждати від емоційного вигорання і професійної втоми. Тому тренінг виконав дві задачі: прокачав знання і навички та попередив емоційне вигорання учасників», - говорить Олександр Чепур, керівник проекту. 
     Тож, учасники ознайомились з основними поняттями методу пісочної терапії, виконали практичні вправи з піском, обговорили умови роботи даним методом та його можливості. 
    На завершення тренінгу учасники вчились використовувати метод з урахуванням вікових особливостей підопічних та клієнтів. Учасники будуть використовувати набуті знання і навички у своїй роботі з літніми людьми. 
    Захід відбувся в рамках проекту «Посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області». Проект підтримується Німецьким фондом «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) в рамках програми «Місце зустрічі: діалог».


Немає коментарів:

Дописати коментар