понеділок, 28 вересня 2020 р.

 Ми з вами поріднились назавжди

      А Олександра Іванівна Бойко з села Єнківці. Енергійна, доброзичлива жінка, для якої кілометри дороги не відстань. За фахом  вчитель біології, нині поважна пенсіонерка, Олександра Іванівна  в читальній залі продовжує «штурмувати» науки, допомагаючи внукам у навчанні. По-доброму заздрю цій активній людині, залюбленій у рідне слово, у творчість свого земляка Василя Симоненка.


   


Щотижня маємо чудову нагоду спілкуватися з компетентним Іваном Гордійовичем Пошкурлатом. Його читацькі смаки особливо вишукані. А ще, він терпить справжній  «інформаційний  голод», коли не має можливості відвідати книгозбірню та переглянути добірку свіженької преси.


    Олена Олександрівна Криволап, її діти Віктор та Наталія, дорослі і поважні - то справді читацька династія. Та ще й благодійники. Зі своїх багатих  власних зібрань постійно передають бібліотеці книги.

   


 Постійним користувачем нашої книгозбірні багато років є Юрій Володимирович Цірілінський. І хоч цього року пану Юрію виповнюється 80 років,він наділений чудовим почуттям  гумору та залюбки відвідує бібліотеку, де на нього чекають заздалегідь підібрані книги улюбленої тематики: про героїзм українського народу в часи  Другої  світової війни,видання пригодницького жанру та фантастика. 

     Як не відмітити Луїзу Станіславівну  Яковенко, постійну відвідувачку та учасницю читацького клубу «В дружньому колі». Безмежно закохана в російську поезію,вона активно популяризує творчість поетів, допомагає в організації та проведенні масових заходів. Далі буде…

#ВсеукраїнськийДеньБібліотек

#ЛюбимоБібліотекуЗ«0»


Немає коментарів:

Дописати коментар